Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Praca na wysokościach to dla nas chleb powszedni. Aby zminimalizować niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia szkolimy się u najlepszych!

 

W firmie Ekosun nieustannie staramy się podnosić kwalifikacje naszych ekip montażowych i serwisowych. Za nami kolejne wartościowe szkolenie z zakresu nowoczesnych systemów ochrony osobistej. Tym razem spotkaliśmy się w Pile, gdzie zdobywaliśmy wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat bezpiecznej pracy na wysokościach. Wszystkie te działania mają zapewnić naszym klientom najwyższej jakości obsługę oraz zagwarantować bezpieczeństwo w trakcie montażu i podczas użytkowania naszych systemów odnawialnych źródeł energii.Dziękujemy Szkole Tygrysów za świetne szkolenie, dużo emocji i bezpieczny powrót do miejsca zakwaterowaniaSzkolenia wysokościowe pracowników Ekosun
Szkolenia wysokościowe pracowników Ekosun

Fantastyczne wspomnienia pozostaną też z pierwszego szkolenia, które przeprowadzili dla nas ratownicy Juraskiej Grupy GOPR. Na spotkaniu poznaliśmy zasady bezpiecznej pracy na linach i braliśmy udział w zajęciach z ratownictwa i pierwszej pomocyChcesz lepiej poznać naszą ofertę? Masz pytania dotyczące odnawialnych źródeł energii, a może nie wiesz na jaki system się zdecydować? Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny audyt techniczny!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *