Zadzwoń do nas 33 499 88 66

Firma Ekosun rekrutuje nowych pracowników! Do naszego zespołu szukamy osób otwartych, pracowitych i zaangażowanych. Jeśli szukasz ciekawej pracy pełnej wyzwań, koniecznie przeczytaj poniższy wpis!

 

Interesujesz się ekologią i odnawialnymi źródłami energii? Być może tematyka OZE nie jest Ci bliska, ale szukasz pracy, w której zdobędziesz nową wiedzę i podniesiesz swoje kwalifikacje? Zapoznaj się z ofertą pracy w Ekosun! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie, możliwość uczestnictwa w szkoleniach technicznych i sprzedażowych oraz szansę na rozwój osobisty i zawodowy.O nas


Jeśli na naszej stronie jesteś po raz pierwszy przypominamy, że firma Ekosun zajmuje się instalacją odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach. Co nas wyróżnia? Naszego klienta obsługujemy kompleksowo. Badamy jego potrzeby i możliwości techniczne jego instalacji. Proponujemy zawsze najkorzystniejsze rozwiązania, uwzględniając aktualne promocje oraz możliwości uzyskania dotacji. Zapewniamy profesjonalną obsługę montażu i gwarantujemy stałą opiekę naszego serwisu.

W naszej firmie liczą się ludzie. Stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy i wzajemną motywację. Każdy pracownik Ekosun ma możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach oraz indywidualnych spotkaniach doszkalających. Tworzymy zgrany zespół, a teraz ten zespół chcemy powiększyć, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy w naszej firmie.


Ekosun Odnawialne Źródła Energii

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:


Doradca techniczno-handlowy


OZE województwo śląskie

Jakich kandydatów poszukujemy?


Poszukujemy ludzi, którzy o swojej pracy i karierze zawodowej myślą w kategoriach osobistego rozwoju, chęci osiągnięcia sukcesu i drogi do realizacji planów zawodowych i życiowych.Pracujemy w branży, która w naszym kraju jest ciągle na początku swojego rozkwitu, więc jej rozwój idzie w parze z rozwojem naszej firmy oraz wszystkich, którzy z nami pracują.Szukamy ludzi otwartych, pracowitych i zaangażowanych, odznaczających się kreatywnością, inicjatywą i chęcią ciągłego rozwoju. Kryterium naszego wyboru nie jest płeć, wiek czy poziom i zakres wykształcenia. Jeżeli bardzo chcesz znaleźć dobrą i ciekawą pracę w rozwijającej się branży, mieć bezpośredni wpływ na swoje zarobki, działać w kreatywnym zespole  i  potrafisz w pełni zaangażować się w swoje działania to zapraszamy Cię do nas.Naszą ofertę kierujemy do osób zamieszkujących tereny województw: śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego. Warunkiem koniecznym do podjęcia pracy w naszej firmie jest posiadanie sprawnego samochodu oraz prawa jazdy kat. B!Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Ekosun – APLIKUJ! Swoje CV prześlij na adres mailowy rekrutacja@ekosun.pl. W tutule maila dodaj formułkę „Praca Ekosun – Doradca techniczno-handlowy”.


Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty? Zadzwoń do nas! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *