Zadzwoń do nas 33 499 88 66

Jak co roku w grudniu rozpoczynamy akcję charytatywną Dar Serca. Już po raz szósty spotkamy się razem aby pomagać innym. I znów przypomnijmy co działo się w poprzednich latach.2011


Zorganizowaliśmy konkurs na kartkę świąteczną i kompozycję słodyczy, które później trafiły do domu dziecka. Słodkości zebrało się tak dużo, że zwycięzcy konkursu obdarowali w imieniu Ekosun, aż trzy placówki!


2012


Ze sprzedaży wyemitowanych cegiełek zebraliśmy fundusze na zakup nośników pamięci z logo Ekosun dla młodzieży z Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Ponieważ rozmiary akcji znów przekroczyły nasze oczekiwania, dodatkowo obdarowaliśmy dwa rodzinne domy dziecka w prezenty dedykowane.


2013


W 2013 roku zbieraliśmy fundusze na wykształcenie czworga dzieci z Bangladeszu. Zebraliśmy ponad pięć tysięcy złotych ze sprzedaży cegiełek i licytacji trzech serduszek (bransoletki marki Lilou z wygrawerowanym serduszkiem ze stali szlachetnej). Taka kwota pozwoli na opłacenie edukacji dla naszych podopiecznych na okres sześciu lat.


2014


Wzorem akcji Szlachetna Paczka otoczyliśmy opieką dwie wielodzietne rodziny. Odbyła się zbiórka żywności i odzieży. Ze sprzedaży cegiełek i licytacji kolejnych dwóch serduszek zakupiliśmy rodzinom potrzebny sprzęt gospodarstwa domowego: miksery i sokowirówki.


2015


W poprzednim roku pomagaliśmy naszym przedstawicielom handlowym. Jednym z obdarowanych był nasz kolega, który zmagał się z przewlekłą chorobą, co nie pozwalało mu na pracę zawodową przez większa część roku. Wsparliśmy również rodzinę naszych przedstawicieli, którym tuż przed świętami zdarzył się pożar w domu. Serduszko Lilou z napisem „Dar Serca Ekosun” zostało wylicytowane za rekordową sumę.Świąteczna Akcja Charytatywna Ekosun 2016


Zbliżają się najbardziej magiczne dni w roku. Pragniemy aby dzięki naszej akcji część tej magicznej aury dotarła do rodziny, którą wzięliśmy pod opiekę. Jest to rodzina składająca się z mamy Marty i czwórki dzieci: czteroletniego Miłosza, siedmioletnich Mariusza i Marka oraz dziesięcioletniej Mariki. Potrzebują oni podstawowych rzeczy – talerzy, kubków, sztućców, pościeli. Mamy nadzieje, że tak jak w poprzednich latach otworzycie swoje serca i wspólnie zrealizujemy marzenia naszych podopiecznych! Aby sfinansować prezenty sprzedajemy cegiełki o wartości 10, 20,50 i 100 zł. Jeśli chcesz pomagać razem z nami zadzwoń i poznaj szczegóły zakupu cegiełek 33 499 88 66


22 grudnia odbędzie się licytacja siódmego serduszka Ekosun. Ten maleńki jubileusz spowodował, że pozłacane serce zawiśnie na specjalnym złotym sznureczku. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji i do zobaczenia w naszej siedzibie w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej 15!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *