Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Mamy powody do świętowania! Firma Ekosun właśnie przekroczyła liczbę 300 oddanych do użytku instalacji ogniw fotowoltaicznych. To dla nas wielki sukces!

 

Przekroczyliśmy także inną, magiczną barierę. Zainstalowaliśmy już łącznie ponad 2 Megawaty mocy instalacji fotowoltaicznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom, którzy zaufali nam do tej pory. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i rozpoczynamy odliczanie do kolejnego celu, jakim jest osiągnięcie 3 Megawatów zainstalowanej mocy!Sukcesy Ekosun w liczbach


302 instalacji fotowoltaicznych

3461 kolektorów słonecznych

133 pompy ciepła

2010 kW mocy zainstalowanej

3012 ton CO2/rok mniejOgniwa Fotowoltaiczne z Ekosun


Ogniwa fotowoltaiczne to rozwiązanie idealne dla każdej osoby, która pragnie stać się producentem darmowej energii elektrycznej we własnym domu lub firmie! Fotowoltaika pozwala w przyjazny dla środowiska sposób przekształcić promienie słoneczne bezpośrednio w energię elektryczną. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana instalacja PV dostarcza do naszego domu i firmy dokładnie taki sam prąd, jak w gniazdku elektrycznym.Chcesz lepiej poznać naszą ofertę? Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w swoim domu lub firmie? Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatny audyt techniczny!


Jedna myśl nt. „Zainstalowaliśmy już 2 Megawaty mocy instalacji fotowoltaicznych!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *