Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Dofinansowanie fotowoltaiki Bielsko-Biała: Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Bielska – Białej


Informacje o projekcie

Dofinansowanie fotowoltaiki Bielsko – Biała: Projekt grantowy: OZE dla mieszkańców Bielska – Białej to program mający na celu zwiększenie udziału odnawialnych źródeł w produkcji energii, a w związku z tym ograniczenie emisji zanieczyszczeń oraz poprawa efektywności energetycznej regionu. Termin realizacji projektu: od 10.07.2020r. do 30.04.2022r. Program dofinansowania przewiduje wysokość grantu wynoszącą do 95% kosztów kwalifikowanych (netto). Jest to niewątpliwie jedno z najwyższych dofinansowań w regionie.


Dofinansowanie fotowoltaiki – dla kogo?

Projekt skierowany jest do właścicieli nieruchomości mieszkalnych na terenie Bielska – Białej. Mieszkańcy Bielska, którzy są właścicielami domów jednorodzinnych, mogą więc starać się o grant na instalację OZE: dofinansowanie do pomp ciepła, kolektorów słonecznych lub dotacje do fotowoltaiki. Projekt przede wszystkim wpłynie na poprawę jakości powietrza w regionie. Z pewnością projekt ten przyczyni się także do poprawy sytuacji ekonomicznej bielszczan. Przede wszystkim z uwagi na fakt, że energia z natury to rozwiązanie najbardziej atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Dofinansowanie fotowoltaiki Bielsko – Biała – to sposób na inwestycję, która w znaczącej części zostanie sfinansowana ze środków publicznych. Z pewnością prąd ze słońca czy ogrzewanie energią ze źródeł odnawialnych to prosty sposób na oszczędności dla każdego.


Dotacje do fotowoltaiki – wysokość grantu:


  • instalacja fotowoltaiczna – grant do 14 250,00 zł

Dotacja na pompy ciepła – wysokość grantu:


  • pompy ciepła do cwu i co – grant do 28 500,00 zł
  • pompy ciepła do cwu – grant do 7125,00 zł

Kolektory słoneczne – wysokość grantu:


  • kolektory słoneczne – grant do 9 500,00 zł

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie, przygotować niezbędną dokumentację, rozliczyć grant.  Mamy 11 lat doświadczenia w realizacji inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii. Zajmujemy się tym kompleksowo: od kalkulacji inwestycji, aż po rozliczenie przyznanego grantu, przeprowadzając klienta przez wszystkie etapy udziału w programach ogólnopolskich i regionalnych.

Zajrzyj też na naszego bloga, alby dowiedzieć się więcej jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki, dofinansowanie do pomp ciepła i kolektorów słonecznych: https://ekosun.pl/blog/


Fotowoltaika Bielsko – Biała

Dla mieszkańców Bielska – Białej przygotowaliśmy atrakcyjne oferty na realizację instalacji fotowoltaicznej z dofinansowaniem. Jesteśmy jednym z wykonawców w projekcie, a nasze doświadczenie pozwala nam na świadczenie kompleksowej usług – szybko i sprawnie. Biuro stacjonarne Ekosun znajduje się w Bielsku – Białej na ulicy Karpackie. W biurze jesteśmy codziennie do dyspozycji klientów od 8:30 do 16:30, wszystkie sprawy można więc załatwiać z nami osobiście. W Bielsku pod tym adresem znajduje się też dział techniczny firmy Ekosun, dlatego z łatwością skontaktujesz się z naszymi pracownikami w razie jakichkolwiek problemów czy zapytań. Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy sposób na obniżenie swoich rachunków za energię elektryczną nawet o 90%. Ważne jednak, by instalacja była wykonana z wysokiej jakości komponentów, których projekt i montaż poparty jest wiedzą i doświadczeniem. Postaw na lokalnego wykonawcę i bądź spokojny o realizację swojej inwestycji. Produkuj własny prąd ze słońca z Ekosun!


Pompy ciepła Bielsko – Biała

Program dla mieszkańców Bielska – Białej obejmuje również dofinansowanie do pomp ciepła. Pompa ciepła to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce ogrzewać swój dom i podgrzewać wodę dzięki odnawialnym źródłom energii – ekologicznie i ekonomicznie. Pompa ciepła zamienia w ciepło użytkowe energię pozyskaną z wody, powietrza bądź ziemi. Połączenie pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej pozwala na uzyskanie niemal całkowitej niezależności energetycznej, a przede wszystkim minimalizację rachunków za prąd i ogrzewanie. Ekosun Bielsko – Biała proponuje realizację dotacji na powietrzną pompę ciepła. Wybierając to rozwiązanie mamy pewność, że wybraliśmy ekologiczny i ekonomiczny sposób ogrzewania swojego domu.


Zobacz więcej naszych realizacji

Masz więcej pytań? Zadzwoń!

Czujesz się zagubiony lub po prostu nie chce Ci się tyle czytać? Rozumiemy to dlatego codziennie czekamy na telefon od Ciebie. Możesz też zostawić swój numer telefonu poniżej, oddzwonimy od razu!

33 499 88 66

Lub

Realizacje Ekosun w Bielsku - Białej

Ogniwa fotowoltaiczne Bielsko - Biała
Panele fotowoltaiczne Bielsko - Biała
fotowoltaika Bielsko realizacje
Panele fotowoltaiczne
Fotowoltaika Bielsko - Biała