Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Dotacje Buczkowice

Projekt: Odnawialne źródła energii na potrzeby budynków mieszkalnych w gminie Buczkowice.

Informacje o projekcie

Program obejmuje przede wszystkim dofinansowanie do fotowoltaiki i kolektorów słonecznych dla mieszkańców gminy Buczkowice. Ogólna wartość projektu wynosi 6 544 296,00 zł, w tym dofinansowanie w ramach RPO WSL 6 209 295,00 zł.  Dotacje Buczkowice i miejscowości podlegające pod gminę, będą mogły wykorzystać na montaż instalacji wykorzystującej oczywiście odnawialne źródła energii.

Co obejmuje dofinansowanie?

W ramach projektu zamontowane zostaną: instalacje fotowoltaiczne i kolektory słoneczne, które z pewnością pomogą poprawić jakość powietrza w regionie, przyczynią się do uzyskania większej niezależności energetycznej, a w rezultacie wpłyną korzystnie na sytuacje ekonomiczną mieszkańców.

Fotowoltaika Buczkowice – dofinansowanie:

  • 33 szt. – instalacja fotowoltaiczna – zestawy 3kW
  • 35 szt. – instalacja fotowoltaiczna – zestawy 4kW
  • 198 szt. – instalacja fotowoltaiczna – zestawy 5kW

Kolektory słoneczne – dofinansowanie:

Kolektory słoneczne – 20 kompletów, w tym:

  • zestaw dla 3 osób 2,6kW – 8 kompletów
  • zestaw dla 4-5 osób 3,9kW – 11 kompletów
  • zestaw dla 5 i więcej osób – 1 komplet
POZNAJ OFERTĘ

Interesuje Cię dotacja do fotowoltaiki, pompy ciepła, instalacje solarne? Nasi specjaliści doradzą Ci w kwestii doboru dofinansowania i optymalizacji kosztów, a przede wszystkim pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojego domu i firmy.

Umów się na kontakt, ponieważ warto poznać wszystkie możliwości wykorzystania darmowej energii natury. Ze względu na indywidualne podejście do każdej inwestycji naszych klientów, polecamy umówić się z naszym specjalistą.

Poznaj  też ogólnopolskie programy w zakresie odnawialnych źródeł energii i zobacz jakie dofinansowanie do fotowoltaiki i pompy ciepła możesz uzyskać.

https://ekosun.pl/blog/oze/jak-uzyskac-dofinansowanie-na-fotowoltaike-i-pompy-ciepla-jakie-warunki-nalezy-spelnic-aby-skorzystac-z-programu-moj-prad-i-innych/

Zobacz więcej naszych realizacji

Masz więcej pytań? Zadzwoń!

Czujesz się zagubiony lub po prostu nie chce Ci się tyle czytać? Rozumiemy to dlatego codziennie czekamy na telefon od Ciebie. Możesz też zostawić swój numer telefonu poniżej, oddzwonimy od razu!

33 499 88 66

Lub