Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Dotacje na fotowoltaikę

Dotacje na fotowoltaikę najczęściej związane są z programami ogólnokrajowymi i regionalnymi, które skupiają się na wykorzystaniu energii z odnawialnych źródeł. Inwestycja w Odnawialne Źródła Energii to inwestycja w poprawę jakości powietrza, niezależność energetyczną i poprawę swojej sytuacji ekonomicznej. Darmowy prąd ze słońca czy ogrzewanie pompą ciepła to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale też oszczędne.

Instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła – to rozwiązanie, dzięki którym uzyskasz niezależność energetyczną i obniżysz swoje rachunki za prąd i ogrzewanie. Wykorzystaj OZE w swoim domu i firmie.

Fotowoltaika dla firm i osób prywatnych – dofinansowania

Zarówno osoba prywatna jak i przedsiębiorstwo może starać się o granty i dotacje z ogólnopolskich i regionalnych programów.

Jak uzyskać dotację do fotowoltaiki?

W branży odnawialnych źródeł energii działamy już 11 rok. Nasi eksperci pomagają znaleźć klientom optymalne rozwiązania zarówno w zakresie doboru najefektywniejszych narzędzi jak i pozyskiwania dofinansowania dla inwestycji. Od  2016r. w Ekosun funkcjonuje komórka specjalizująca się w poszukiwaniu dotacji, przygotowaniu i procedowaniu wniosków. Nasi specjaliści przygotowują wnioski w ramach RPO i PROW, pomagają uzyskać dofinansowania z ogólnopolskich i regionalnych programów, zarówno w zakresie: pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika dla firm dotacje, jak i dofinansowań dla klientów indywidualnych.

Fotowoltaika dla firmy i domu – dotacje na fotowoltaikę

Dotację na panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy kolektory słoneczne możemy pozyskać z kilku źródeł. Zarówno z programów ogólnopolskich jak i regionalnych.

DOTACJE NA FOTOWOLTAIKE – PROGRAMY OGÓLNOPOLSKIE

PROGRAMY REGIONALNE

Masz więcej pytań? Zadzwoń!

Czujesz się zagubiony lub po prostu nie chce Ci się tyle czytać? Rozumiemy to dlatego codziennie czekamy na telefon od Ciebie. Możesz też zostawić swój numer telefonu poniżej, oddzwonimy od razu!

33 499 88 66

Lub