Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Każda pora jest dobra na inwestowanie w Odnawialne Źródła Energii. Nowe technologie pozwalają odzyskiwać energię natury bardzo efektywnie. Niezależne, bezawaryjne i komfortowe w użytkowaniu urządzenia dadzą ci poczucie luksusu. Świadomość ochrony naszej przyrody dla wielu będzie nie bez znaczenia. Już dziś możesz oszczędzać dzięki OZE.

Pozyskujemy dostępne dotacje i dofinansowania dla klientów indywidualnych; W roku 2015 nasi klienci otrzymali 457 631.złotych dotacji z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przygotowujemy wnioski  w ramach RPO i PROW. W styczniu 2016 roku powstała wyspecjalizowana komórka , która poszukuje dotacje, przygotowuje i proceduje wnioski.

Preferencyjne kredyty: nasz oferta preferencyjnych „zielonych” kredytów poszerzyła się o kolejne banki na południu Polski.

Przedsiębiorcom oferujemy dofinansowania w ramach lokalnych programów Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Prowadzimy klienta po skomplikowanej ścieżce począwszy od wniosku wstępnego a skończywszy na końcowym rozliczeniu zadania. Do końca pierwszego kwartału 2016 roku zrealizowaliśmy w tym programie 10 instalacji o łącznej mocy 235 kWp.

Dzięki uzyskaniu wysokich obrotów za 2015 rok uzyskaliśmy korzystne rabaty od producentów modułów fotowoltaicznych i inwerterów. Dzięki temu nasi doradcy techniczno handlowi mogą zaoferować klientom atrakcyjne ceny i dodatkowe bonusy.