Dar serca – akcje charytatywne EKOSUN

EKOSUN pomoże wyremontować dach Centrum Edukacyjno – Leczniczo – Rehabilitacyjnego w Rudołtowicach

Święta Bożego Narodzenia zwykle dodają nam dużo pozytywnej energii. To czas, kiedy jednoczymy się, jesteśmy dla siebie milsi, bardziej wyrozumiali i empatyczni. To właśnie magia świąt pozwala nam lepiej dostrzec tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Dawno już uchwyciliśmy ten potencjał i postanowiliśmy wykorzystać go w naszej firmie. Tak narodził się pomysł akcji charytatywnej Ekosun – DAR SERCA, którą w tym roku organizujemy już po raz 11.

Każdego roku staramy się, aby akcja trafiała do konkretnych adresatów. W latach ubiegłych wspieraliśmy potrzebujące rodziny, domy dziecka, zbieraliśmy fundusze na kształcenie czwórki dzieci z Bangladeszu, otaczaliśmy opieką seniorów, docieraliśmy z pomocą do zwierzaków ze schronisk.

Adresatem tegorocznej  akcji jest Centrum Edukacyjno – Leczniczo – Rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w Rudołtowicach. Ośrodek zmaga się z wieloma trudnościami, a placówka potrzebuje gruntownego remontu. Aktualnie najpilniejszą potrzebą jest docieplenie dachu. Sprawny, funkcjonalny i bezpieczny budynek, to niezwykle istotna kwestia dla takiej placówki. Dla podopiecznych możliwość korzystania z zajęć jest niejednokrotnie jedyną formą edukacji i okazją na spotkanie z rówieśnikami. Celem naszej tegorocznej akcji jest zatem zebranie funduszy na pokrycie części kosztów remontu.

Tegoroczna akcja DAR SERCA to już jedenasta edycja świątecznej akcji charytatywnej firmy Ekosun, a nasi pracownicy wciąż z ogromnym zaangażowaniem biorą w niej udział. Wspólne pomaganie daje nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale także integruje i pozwala budować zgrany zespół. Zatem jeśli ktoś pyta nas – dlaczego pomagamy – odpowiedź jest prosta: bo możemy i przynosi nam to ogromną radość.