Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15
najlepsze instalacje pv w polsce

Nagrody w kategoriach: Najlepsza instalacja domowa oraz Najlepsza instalacja komercyjna – w rękach Ekosun! Nasze instalacje znalazły się w gronie najlepszych instalacji z falownikami Fronius. Fronius Polska nagrodził najlepsze instalacje fotowoltaiczne w Polsce 2021!

VI Konferencja FSP Fronius System Partner

Jako certyfikowany partner marki Fronius – producenta falowników – co roku bierzemy udział w Konferencji Fronius System Partner. W tym roku spotkanie odbyło się po raz szósty. Z branżą fotowoltaiczną i naszymi partnerami, z którymi współpracujemy każdego dnia dobierając optymalne rozwiązania do waszych instalacji PV w zakresie inwerterów, spotkaliśmy się tym razem we Wrocławiu. To ogromne wydarzenie dla całej branży fotowoltaicznej, okazja do poznania nowości, prognoz dla rynku, zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami oraz do wymiany doświadczeń.

Najlepsze instalacje w Polsce
Najlepsze instalacje w Polsce

Najlepsze instalacje referencyjne w Polsce

Firma Fronius, z okazji corocznego spotkania organizuje konkurs na Najlepszą Instalację Referencyjną. W konkursie biorą udział firmy zajmujące się fotowoltaiką z całej Polski. Konkurencja jest więc naprawdę spora. W tym roku nasza firma została nagrodzona w obu kategoriach. Najlepsza instalacja domowa ( III miejce) i Najlepsza instalacja komercyjna (II miejsce). Cieszymy się, że praca naszych projektantów i instalatorów została doceniona w tak prestiżowym konkursie.

falowniki fronius

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *