Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15

Kilka słów…

Jesteśmy firmą, która od 28 lat propaguje ekologiczne rozwiązania ułatwiające i poprawiające jakość codziennego życia naszych klientów i współpracowników. Od 13 lat swoje działania koncentrujemy na rozwiązaniach wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii. W dobie rozwoju cywilizacyjnego coraz bardziej palącymi potrzebami stają się ochrona środowiska i poszukiwania odnawialnych źródeł energii. Skupiamy swoje działania w kierunku pozyskiwania energii z jedynego nieograniczonego dla ludzkości źródła, jakim jest słońce. Dobieramy zespół kierując się potrzebami: pracy w dobrej atmosferze, życzliwości, zdrowej rywalizacji, wzajemnej motywacji oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji. W doborze współpracowników nie mają znaczenia: wiek, płeć, przeszłość kandydata. Istotne, zaś są: zaangażowanie, profesjonalizm, pracowitość oraz szacunek dla współpracowników i klientów.
Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników oraz ich rozwój osobisty.
Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, przekazywanie rzetelnych informacji, opiekę w trakcie używania naszych produktów, komfort i poczucie bezpieczeństwa.


DLACZEGO MY? CO NAS WYRÓŻNIA?


KOMPLEKSOWOŚĆ

Świadczymy usługi od projektu – poprzez dostawy własnym transportem z własnego magazynu – montaż własnymi ekipami montażowymi – aż po przygotowanie niezbędnej dokumentacji przez wykwalifikowany dział administracyjny.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, maksymalnie dopasowując swoje usługi do jego potrzeb. Unikamy schematycznych działań, dzięki czemu sukcesywnie się rozwijamy.

DOŚWIADCZENIE

11 lat na rynku OZE i tysiące zrealizowanych instalacji. Specjaliści z ogromnym doświadczeniem.

KOMPETENCJE

Fachowe doradztwo i wszechstronność w obsłudze dotacji. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, inwestując w ich stały rozwój.

UCZCIWOŚĆ

Długofalowa wizja rozwoju i uczciwe podejście do każdego klienta – to pozwala nam tak długo utrzymywać się na rynku.

BEZPIECZEŃSTWO

Stabilna pozycja na rynku i uczciwość biznesowa oraz działanie w myśl strategii zrównoważonego rozwoju zapewnia naszym klientom maksimum bezpieczeństwa.

DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

Dbałość o wszystkie elementy każdej instalacji, od starannego wyboru jej komponentów, aż po estetykę wykonania.

SZACUNEK

Podstawowym wyznacznikiem naszych działań biznesowych jest szacunek do klienta i środowiska naturalnego. Ekologia ma dla nas ogromne znaczenie.


ZOBACZ NAS W AKCJI


ekosun pracownicypracownik ekosuninstalatorzy ekosun

NIE WIESZ CO WYBRAĆ?

ZAMÓW DARMOWY AUDYT TECHNICZNY