Zadzwoń do nas 33 499 88 66
43-300 Bielsko-Biała, ul. Karpacka 15
najlepsze instalacje fotowoltaiczne

Ekosun jako certyfikowany LG PRO partner bierze udział w konkursie na najlepsze instalacje fotowoltaiczne z zastosowaniem modułów marki LG. W tym roku pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszą Referencję LG Solar 2021r. przypadło instalacji fotowoltaicznej zaprojektowanej i zamontowanej przez specjalistów Ekosun.

Najlepsza Referencja LG Solar 2021r.

Jak co roku, branża fotowoltaiczna spotkała się na Konferencji LG Solar. Konferencja jest okazją do poszerzenie swojej wiedzy i wymiany doświadczeń między projektantami, instalatorami i producentami modułów fotowoltaicznych. Spotkanie było nie tylko inspirujące, ale także okazało się okazją do świętowania. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie na Najlepszą Referencję LG Solar 2021r. To ogromne wyróżnienie, gdyż perfekcyjność wykonania instalacji doceniło grono naprawdę doświadczonych profesjonalistów. Do konkursu zgłosiliśmy naszą instalację wykonaną dla klienta w Szczyrku.

najlepsze instalacje fotowoltaiczne
Instalacja fotowoltaiczna zrealizowana przez Ekosun w Szczyrku

Najlepsze instalacje fotowoltaiczne – Szczyrk

Do budowy instalacji o mocy 31,28 kWp użyliśmy 92 moduły marki LG (LG 340N1K-V5). Aby osiągnąć najlepszy uzysk z pracy instalacji, 56 modułów zamontowaliśmy na południe, 14 modułów na wschód i 22 moduły na zachód. Instalacja fotowoltaiczna produkuje energię elektryczną na potrzeby obiektu noclegowego w Szczyrku. Jeśli chcesz zdać się na najlepszych, skontaktuj się z naszym doradcą technicznym i sprawdź możliwości dla swojego domu i firmy.

 

najlepsze instalacje fotowoltaiczne
Zwycięzca w konkursie na najlepszą referencję LG Solar 2021r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *