Zadzwoń do nas 33 499 88 66

Już drugi raz mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Charytatywnym Pokazie Mody Ludzi Wielkiego Serca w Bielskim Centrum Kultury!

 

W imprezie co roku udział biorą znani i lubiani przedstawiciele kultury, polityki, biznesu i medycyny z Bielska-Białej i okolic, którzy wpłacają pieniądze i przede wszystkim poświęcają swój wolny czas aby wziąć udział w imprezie.

W 2015 udało się zebrać rekordową sumę ponad 32 000 zł, która została w całości przeznaczona na pomoc dla Domu Dziecka w Olszówce oraz budowę hospicjum w Bielsku-Białej!

Ekosun od początku swojego istnienia organizuje i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Dla podopiecznych Domu Dziecka zorganizowaliśmy zbiórkę słodyczy i zaproszenie na wiosenny piknik z licznymi atrakcjami i konkursami. W kolejnym roku zbieraliśmy fundusze na edukację dla pięciorga dzieci z Bangladeszu. Objęliśmy opieką dwie rodziny, którym ufundowaliśmy sprzęt gospodarstwa domowego oraz paczki świąteczne.


Nasi reprezentanci Małgorzata Grzejszczak oraz Artur Gasidło na wybiegu prezentowali się znakomicie

Pokaz Charytatywny Ludzi Wielkiego Serca

Pokaz Charytatywny Ekosun
W poprzednim roku, na scenie Bielskiego Centrum Kultury firmę Ekosun reprezentował Ireneusz Grzejszczak. W finale imprezy miał zaszczyt wprowadzić na sceną gwiazdę edycji i klientkę Ekosun Annę Guzik

Anna Guzik


W imieniu całego zespołu Ekosun dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i organizatorom!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *