Zadzwoń do nas 33 499 88 66

Spotkanie Wigilijne oraz finał Świątecznej Akcji Charytatywnej Ekosun już za nami. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz pomoc w realizacji świątecznych marzeń naszych podopiecznych!

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji ze spotkania, które odbyło się w siedzibie naszej firmy przy ulicy Karpackiej 15, w Bielsku-Białej.
Świąteczne spotkanie to dla nas przede wszystkim okazja do podziękowania całej załodze za kolejny rok wspólnej pracy. Jest nam niezwykle miło, że nadal tworzymy zgrany zespół, gotowy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz wzajemnej motywacji!W tym roku, nasze spotkanie było wyjątkowo owocne! Nie tylko ze względu na ambitne, przyszłoroczne plany, ale również prezenty jakie sobie wręczyliśmy. Na kilka dni przed wigilią, każdy pracownik wybierał owoc, którym obdarował na spotkaniu wylosowaną osobę. W kolorowych pakunkach znalazły się smakołyki z całego świata, które miały symbolizować życzenia owocnego 2017 roku.W tym specjalnym dniu, miał również miejsce finał Świątecznej Akcji Charytatywnej Ekosun! Zbieraliśmy artykuły najbardziej potrzebne naszym podopiecznym oraz gry i zabawki dla najmłodszych. Pracownicy mieli możliwość zakupu specjalnych cegiełek, a zwieńczeniem akcji była aukcja złotego serduszka Ekosun. Jak co roku nie zawiedliście! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w świąteczną pomoc!


Po zakończonym spotkaniu specjalna delegacja odwiedziła rodzinę, której w tym roku zdecydowaliśmy się pomóc. Przekazaliśmy świąteczne prezenty oraz wszystkie niezbędne rodzinie produkty. Radość mamy Marty oraz czwórki jej dzieciaków była dla nas największą nagrodą!Dziękujemy również restauracji Lunita za przepyszny świąteczny poczęstunek!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *